FC Jihlava
Metrostav a další…
Zajímavé akce proběhlé v roce 2011:
6.2.2011 Zabijačkový turnaj ve stolním tenise
První cenu mobilní telefon od sponzora turnaje Luboše Procházky z časopisu GREEN vyhrál David Pícha, který ve finále porazil právě Luboše Procházku.

Stolní tenisový turnaj 9.1.2011
Tradiční nedělní turnaj ve st. tenise na sport centru zámku BERCHTOLD dne 9.1.2011 vyhrál šéfredaktor časopisu GREEN a náš velký příznivec Luboš Procházka, moc gratulujeme. Turnaj byl skvěle obsazen a startovalo na něm 11 hráčů, ze kterých již celkem pět v minulosti turnaj vyhrálo. Na dalších místech Zdeněk Brož na 2. místě, pan Štulc jako nováček turnaje na [...]