Penziony | Kempy | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | CZ

Utečte tradičnímu předvánočnímu shonu! Do lázní

24.11.2010 |

Romantické víkendy pro dva, zkrášlující pobyty pro ženy nebo dovolená pro celou rodinu. To vše na vás čeká ve většině tuzemských lázní. Stačí si jen vybrat. Zasněžené lázeňské parky, domy a kolonády mají svůj půvab i v zimních měsících.

Františkovy Lázně. Empírové Františkovy Lázně se pyšní titulem městské památkové rezervace, v Mariánských Lázních a v jejich okolí vyvěrá téměř stovka léčivých pramenů a unikátní jsou i svými rozlehlými lázeňskými parky. Tamní pseudobarokní litinová promenáda byla dokonce letos připsána na seznam národních kulturních památek České republiky.

V nejnavštěvo­vanějších a největších lázních v tuzemsku, v Karlových Varech, se v zimě čilý ruch z ulic přesouvá do koncertních sálů a výstavních síní. Jedinečné lázeňské budovy od architekta Dušana Jurkoviče a jedna z nejznámějších léčivých vod u nás, proslulá Vincentka, na vás čekají v Luhačovicích.

Mariánské Lázně, hotel Esplanade.Variantou může být i pohádkový pobyt v lázních blízko zámku Lednice. Komplexní léčba i bohatý wellness program jsou tu stejně jako ve výše zmíněných lázních samozřejmostí, za zmínku však stojí i místní penzion Jordán. Nabízí totiž nejen příjemné rodinné ubytování, ale i vinný sklípek přímo v objektu penzionu s možností ochutnávky dvanácti vlastních druhů vín. Za dvoulůžkový pokoj tu zaplatíte od 900 korun, apartmá pro čtyři osoby stojí 1800 korun.

Kde složit hlavu při lázeňském relaxování:

V blízkosti Luhačovic se nachází hotel Pohoda. Zde si například můžete vybrat z nepřeberného množství koupelí, masáží, obkladů a zábalů. Načerpat síly tu můžete i v sauně, fitness či infračervené kabině. V zimní sezóně zde za dvoulůžkový pokoj za noc zaplatíte 1000 korun.

V tiché části lázeňské zóny Karlových Varů se můžete ubytovat v hotelu Jadran Karlovy Vary. K dispozici je zde sauna, masáže či vany. Užít si můžete i exkurzi do světoznámých skláren, pivovaru či muzea. Jednolůžkový pokoj vyjde na 1250 korun za noc.

Penzion Vanessa v Lipové-lázních poskytuje ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích. Odpočinout si tu můžete třeba i v sauně. Ve zdejší restauraci vyrobí a upečou pizzu přímo před vámi – v peci, která je součástí restaurace. Dospělého vyjde noc v penzionu na 270 korun.

zdroj: FTonline s.r.o.

Autor: Správce Katalogu

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76157