Penziony | Kempy | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | CZ

Pozvánka na Holiday World 2015

11.02.2015 |

Ve dnech 19. – 22. února 2015 se bude konat 24. ročník veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který je největší akcí tohoto typu ve střední Evropě. Vydat se na něj můžete do areálu Výstaviště Holešovice, kde proběhne zároveň s 9. ročníkem gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL. 

Spojením veletrhu cestovního ruchu a gastroveletrhu se organizátor Incheba Expo Praha snaží poukázat na propojení oblasti cestování a stravování. První dva dny pak budou patřit odborné veřejnosti, víkendový program je připraven pro širokou laickou veřejnost.
V letošním roce se můžete těšit na téměř 800 vystavovatelů z 50 zemí světa; mezi ty největší se řadí kraje České republiky, zejména Ústecký a Liberecký. K expozicím jednotlivých krajů patří i doprovodný program, jako třeba ochutnávka místních tradičních jídel nebo přehlídla folklorních tanců, a zároveň by vám jejich stánky měly poskytnout cenné rady a tipy na vaši další dovolenou.
Letos podruhé se zde představí i blok expozic pod patronací Svazu léčebných lázní ČR, který nabídne souhrnný přehled lázeňských služeb a individuální možnosti jednotlivých lázeňských zařízení.

Na veletrhu HOLIDAY WORLD bude k vidění i spousta zahraničních vystavovatelů. Těmi největšími jsou opět Slovensko a Turecko, k exotickým zemím letos přibude i vzdálená Kostarika.
Návštěvníci se mohou těšit na pestrý víkendový program. Lákadlem k návštěvě veletrhu bude i oblíbený malý festival World Film, který nabídne výstavy cestovatelských fotografií, premiéry filmů a cestopisů a v neposlední řadě i vystoupení a autogramiády známých cestovatelů.
Velkou atrakcí pro návštěvníky bude nepochybně i soutěž „Zájezdy za milion“, do které se zapojí velká část vystavovatelů, kteří věnují slevové kupony na svoje služby pro rok 2015. Kupony budou v hodnotě od 5 do 10 tisíc korun a jejich celková částka je 1 000 000 Kč; soutěž nebude nikde na internetu a slevové kupony bude možné získat pouze osobně na veletrhu.

Otevírací doba:
sobota 21. 2. 2015 09.00 – 18.00
neděle 22. 2. 2015 09.00 – 18.00

Vstupné:
Základní vstupné: 150 Kč
Rodinné vstupné: 300 Kč
(2 dospělí + 2 děti do 15 let)
Snížené vstupné: 80 Kč
(pro seniory, ZTP, studenty, děti a mládež do 18 let)

Autor: hugo.p

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76260