Penziony | Kempy | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | CZ

Pozvánka na GO a Regiontour 2014 + ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ

1.01.2014 |

Termín 16. až 19. ledna 2014 je na brněnském výstavišti vyhrazen veletrhům cestovního ruchu. Návštěvníky opět čeká pestrá nabídka zájezdů, výletních cílů, ale také nejrůznějších zážitků od adrenalinových sportů až po ochutnávky gastronomických specialit.

Na veletrhu REGIONTOUR se stejně jako v minulých letech představí nejen všechny turistické regiony České republiky, ale také zástupci turistických oblastí ze Slovenska, Maďarska, Polska a dalších zemí.

Hlavním tématem bude opět aktivní dovolená, a to v nejrůznějších podobách. Početnou cílovou skupinu cykloturistů osloví Cyklistická vesničkas informačními materiály o cyklotrasách, cyklostezkách a doprovodných službách. Zajímavou novinkou bude prezentace elektrokol jako rostoucího trendu dopravy i turistiky. Podruhé se uskuteční projekt dovolená na vodě s nabídkou lodí a sportovních člunů, doplňků a vybavení pro jachting, potápění i další vodní sporty. Nově se představí také karavany. V prezentaci aktivní dovolené samozřejmě nebudou chybět ani české a moravské skiareály, které dostanou poslední příležitost oslovit návštěvníky před jarními prázdninami, dále golfové resorty nebo novinky pro pěší turistiku, lázeňství a wellness.

V zážitkové turistice má své pevné místo regionální gastronomie, na jejíž ochutnávku se zájemci mohou těšit přímo na veletrhu. Opět se uskuteční gastronomický festival RegFoodFest a přímo v pavilonu P se otevře restaurace s nabídkou specialit z různých českých a moravských krajů, ale také ze zahraničních kuchyní. Asociace hotelů a restaurací ČR bude propagovat projekt Czech Specials a nově připravuje týmovou soutěž ve vaření, do které se pod vedením šéfkuchařů zapojí sami návštěvníci. Na stánku Asociace kuchařů a cukrářů ČR uvidíme názornou prezentaci stolničení a ukázky kuchařského i cukrářského mistrovství včetně výroby zmrzliny. Nabídku doplní regionální potraviny a velký prostor bude věnován také projektům Vína z Čech a Moravy a Svět kávy. Nový projekt Pivo bude atraktivní prezentací a degustací minipivovarů.

Do světa návštěvníky pozve veletrh GO v pavilonu F, kde se o atraktivní zážitky postará mj. doprovodný program na dvou pódiích garantovaný oběma asociacemi cestovních kanceláří. Mezi vystavovateli jsou například CK Zemek, AMERICA TOURS, CK NOMÁD, CK Victoria, Livingstone, Union poisťovňa aj. Mezi debutanty na veletrhu budou patřit Albania2Go, IWEII, Delfín travel, Privatvermieter Verband Salzburg, Gabriele Paolucci, Slovenija center, Viola travel, Therme Laa – Hotel & Spa****.

Zcela nevšední cestovatelské zážitky pak nabídne 17. ročník festivalu GO Kamera, který se v Kongresovém centru brněnského výstaviště koná po celé čtyři veletržní dny. Jeho hlavním tématem je Bhútán a největší hvězdou horolezecká legenda Peter Habeler.

Zvýhodněné vstupné při registraci na webových stránkách www.regiontour.cz

Na základě internetové registrace kódu BONUSGOREG hra­dí návštěvník zvýhodněné vstupné s 50 % slevou oproti běžné ceně vstupenky!

 

Postup registrace návštěvníka:

 

Potvrzení registrace a voucher (_pdf) obdržíte e-mailem.

 

 

Řadu dalších informací o veletrzích GO a REGIONTOUR 2014 a aktuální verzi jejich doprovodného programu najdete na www.bvv.cz/go-regiontour

 

Autor: Správce Katalogu

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76157