Penziony | Kempy | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | CZ

Dovolená začíná na Výstavě stanů a na www.4camping.cz

1.03.2013 |

Cestujete, sportujete, příp. je vám vlastní aktivní životní styl? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout největší středoevropská prodejní akce zaměřená na outdoorové a kempinkové zboží, jejíž 16. ročník se uskuteční v období 31.5. – 11.8. na Výstavišti v Praze Letňanech. 

Každoročně zde až 100.000 lidí vybírá a nakupuje převážně zboží pro pobyt v přírodě (stany, spacáky, kempinkový nábytek, karimatky, batohy, cestovní zavazadla, outdoorové oblečení a obuv, vč. dětského a další doplňky). Výstava nabízí unikátní a velmi oblíbené způsoby nákupu zboží, např. spacákové ležení, kde si zákazníci spacák před zakoupením vyzkouší nebo možnost postavit si či sbalit stan, kterých tu mimochodem stojí vždy až 300. Když se k tomu přidá odborný personál, široká nabídka českých a zahraničních outdoorových značek a výhodné ceny, je jasné, proč je tato akce tak oblíbená.

 

Vedle tradičních značek jako jsou Husky, Pinguin, Outwell, Coleman, Hannah, Ferrino, Jurek S+R,  Vango, Trimm, Boll, Yate, RVC, Keen, High Peak, Warmpeace, Lowa a dalších, se mohou letos návštěvníci nově těšit na North Face, Loap, Tatonku, Garmont, Osprey nebo Gabel.

Pořadatelé si letos pro návštěvníky připravili celou řadu novinek. Hlavním lákadlem bude soutěž o atraktivní a velmi hodnotné ceny, které budou moci návštěvníci akce vyhrát. Půjde např. o skvělý zájezd do Nepálu pro 2 osoby, pronájem luxusní jachty, skútr, digitální zrcadlovku s příslušenstvím, kvalitní horské kolo, špičkové outdoorové hodinky a mnoho dalších.

Těšit se můžete také na restauraci s arabskou kuchyní a vodními dýmkami, lezeckou stěnu a spoustu doprovodných akcí.

Jak to na Výstavě stanů vypadá? Podívejte se na spot:
http://www.you­tube.com/watch?v=GwoC­Wjxp9d0


Informace sledujte na www.vystavasta­nu.cz


Pokud nechcete čekat až do června, případně nejste z Prahy a blízkého okolí, pestrou nabídku outdoorobého a kempinkového zboží naleznete v oficiálním eshopu Výstavy stanů – www.4camping.cz. Zvláště v létě zde najdete vůbec největší nabídku na českém trhu, která je kompletně skladem s možností okamžitého doručení.

Autor: Správce Katalogu

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76189