Penziony | Kempy | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | CZ

Beroun přivítá osmý závod seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014

19.08.2014 |

Nedaleko Prahy, v Berouně, odstartuje v neděli 24. srpna 2014 sedmý ročník Cyklomaratonu Beroun. Start a cíl bude nově v auto kempu Beroun a atraktivní trasa provede cyklisty malebným okolím města. Připraven bude program pro celé rodiny…
Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun navazuje na tradici Berounského bikemaratonu a díky tomu se může pochlubit atraktivní a jezdivou tratí, která je určena pro všechny kategorie cyklistů. Pořadatelé připravili pro dospělé závodníky trasy dvou délek, na programu dne ale budou i závody pro děti všech věkových kategorií a nebo AVON jízda proti rakovině prsu. Svou kategorii budou mít v Cyklomaratonu Beroun i neslyšící cyklisté a hendikepovaní.

Start a cíl závodu bude nově v auto kempu Beroun, kvůli bezpečí cyklistů. Každý z účastníků si bude moci vybrat ze dvou délek tratí, přičemž delší trasa měří 45 kilometrů a má převýšení 1100 metrů. Kratší trasa měří 18 kilometrů a má převýšení 480 kilometrů. Obě trasy jsou sjízdné pro všechny kategorie cyklistů a každému nabídnou možnost příjemně se projet okolím Berouna a zazávodit si.

Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun je akcí pro celou rodinu a tak zatímco tatínkové nebo maminky se budou připravovat na svůj závod, jejich děti si mohou ještě před startem hlavního závodu zasoutěžit v závodech SMART dětského poháru. Závodit se bude v jedenácti věkových kategoriích včetně těch nejmenších cyklistů, kteří zatím sedlají jen odrážedla. O ženy s dětmi, které budou v prostoru startu a cíle čekat na své závodící partnery, budou v růžové zóně pečovat AVON ladies. Značka AVON je charitativním partnerem Mercedes-Benz Cyklomaratonu a zaštiťuje AVON jízdu proti rakovině prsu – ta se pojede jako nezávodní jízda, jejíž účastnice a účastníci získají speciální růžové číslo a růžové potítko AVON. Výtěžek ze startovného půjde na konto AVON proti rakovině prsu.

Hlavní závod odstartuje v 11.10, po něm zbude prostor i na doprovodný program. Stánky partnerů seriálu doplní i divácké soutěže, jako například závod na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v němž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny. Pro zájemce bude připravena opět půjčovna horských kol značky Specialized (doporučujeme včasnou rezervaci přes on-line půjčovnu na stránkách seriálu: http://www.cyklomaratontour.cz/kola-na-pujceni.html).

Více o závodě a přihlášky na Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun najdete na www.cyklomaraton.com.

Kalendář nadcházejících závodů Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014
24.8. CYKLOMARATON Beroun
13.9.2014 CYK­LOMARATON Praha 4
5.10. CYKLOMA­RATON Zlín

 

Autor: hugo.p

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76189