Penziony | Kempy | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | CZ

Anketa PENZION ROKU 2011 zná TOP 50 nejlepších penzionů

6.09.2011 |

Od května od konce srpna jste mohli v anketě PENZION ROKU vyhlášené společností FTonline a Asociací hotelů a restaurací ČR (AHR ČR) hodnotit vámi navštívené penziony a případně je nominovat na prestižní výroční cenu AHR ČR PENZION ROKU 2011.

Do hodnocení a nominací se zapojilo 6.851 hlasujících, kteří zaslali 7.616 platných hlasů. Alespoň jeden hlas získalo 312 penzionů z celkového počtu 2.427 zařízení, které jsou na stránkách Dopenzinu.cz registrovány. Ve čtyřech měsíčních slosováních jste mohli získat pětadvacet týdenních nebo víkendových pobytů v penzionech a hotelích, wellness balíčky, poukázky do restaurací, vstupenky do aquacenter, ale třeba i špičkové víno.

V tuto chvíli již známe nejlepších 50 penzionů, jak jste je vybrali vy, jejich návštěvníci. Těchto padesát penzionů nejlépe hodnocených svými hosty bude po celý následující rok označeno logy TOP 10, resp. TOP 25 a TOP 50 penzionů v jejich prezentaci i ve všech výpisech na portálu Dopenzionu.cz. Kompletní padesátku penzionů najdete zde:

http://www.dopenzionu.cz/penzion-roku-2011-vysledky/

V průběhu září a října nejlepších deset penzionů osobně navštíví členové odborné komise a rozhodnou, komu bude udělen titul PENZION ROKU 2011. Slavnostní vyhlášení se odehraje na Galavečeru AHR ČR v Hotelu GALANT v Mikulově dne 4. listopadu 2011. O konečném vítězi vás budeme na našich stránkách samozřejmě informovat.

Věříme, že tento žebříček, který jste si sestavili vy sami, vám bude inspirací, kde strávit vaši další dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend.

Děkujeme všem, kteří se do ankety zapojili, samozřejmě také samotným penzionům a partnerům, kteří věnovali ceny pro hlasující i nejlepší penziony. Partnery ankety byly: Pivovary Staropramen, Sara Lee Czech Republic, FAGOR GASTRO CZ, Zámecké vinařství Bzenec, HORES PLUS a Ecolab Hygiene, mediálními partnery: PRÁVO, GASTROplus, Gastro & Hotel, Hotel & Spa Management, CzechTourism a Asociace hotelů a restaurací ČR.

Tým FTonline s.r.o. / Dopenzionu.cz

Autor: Správce Katalogu

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76189